+90 212 2 800 800       +90 506 776 93 33
 

ZAYIFLAMA HASTALARI İÇİN 5’ Lİ TEDAVİ

Zayıflamak isteyen ve bunun kalıcı olamasını talep eden hastalar şu 3 destek tedavisi ile kolayca zayıflıyor:

1.       Akupunktur: Mutlaka Akupunktur Uzmanı doktorlar tarafından uygulanmalıdır. Zayıflamanın önemli tedavilerinden biridir. Akupunktur seanslar halinde yapılır. Zayıflama hastasının metabolizmasını hızlandırmak, iştahı kontrol etmek ve diyetin sebep olacağı psikolojik sorunları engellemek gibi çok önemli görevleri vardır.

2.       Diyet: Hastanın yaşam alışkanlıklarına uygun bir diyet düzenlemesi son derece önemlidir. Amaç hastanın bütün öğünlerini tek tek yazmak değil bir yemek disiplini geliştirmektir. Tabi ki kişiye özel olmalıdır

3.       Egzersiz: Hastanın evinde uygulayabileceği basit ev içi egzersizler ve yürüyüşlerden ibarettir. İlerleyen zamanlarda hastanın yapamayacağı ağır egzersizleri içermez.

4.       Mezoteapi: Akupunktur, Diyet ve Egzersiz programlarına rağmen bazı bölgelerdeki yağlardan kurtulmak o kadar kolay olmayabilir. İşte bu inatçı bölgesel yağlardan kurtulmak ve vucutta oluşabilicek olası sarkmalara maruz kalmamak için vücut mezoterapisi şarttır.

5.       Ozon: Metabolizmanın artması ve yağ yıkımının hızlanması için ozon tedavisi son derece yararlıdır. Bu sayede hastaların korktuğu halsiz kalma şikayeti de büyük ölçüde önlenmiş olur.

Bu 5 destek tedavileri ile hastalara çıkarılacak bir program zayıflamanın hızlı ve kalıcı olması için son derece yararlı olacaktır. Önemli bir konu bu tedavi protokolunun mutlaka bir doktor tarafından düzenlenmesi, takip edilmesi ve uygulanmalıdır.

Daha detaylı bilgi için lütfen formumuzu doldurup bilgi talep ediniz veya 0090(212) 2800800 numaralı telefonumuzdan doktor muayene randevusu alınız. 


Size daha detaylı bilgi verebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz:
Telefon: +90 212 2 800 800
Mobil: +90 532 238 19 19
Online Randevu İçin Tıklayınız